NEW Switching Power Supply FY-4201700 Battery Charger 42V DC 1.7A OEM AC Adapter Switching Power Supply Features:
  • Model: Switching Power Supply FY-4201
Add to Cart:
Type:
Switching Power Supply
Features:
Powered
MPN:
FY-4201700 Compatible Model: BCTA71420-1700
Output Voltage:
42 V
Brand:
Shenzhen Fuyuandian Power Co
Switching Power Supply
Model No. FY-4201700
Output 42.0V DC 1.7A
DC plug size: 7.9 x 5.5mm OD X ID with pin inside