NEW Spec Lin L5A-120100R AC Adapter 12V DC 1000mA Original Power Supply Output 1000 mA Voltage: 12 V MPN: L5A-12010
  • Model: Spec Lin L5A-120100R AC Adapte
Add to Cart:
NEW Spec Lin L5A-120100R AC Adapter 12V 1000mA Original Power Supply
Output Current: 1000 mA
Voltage: 12 V MPN:
L5A-120100R
Type: Power Adapter Brand:
Spec Lin
UPC:
Does not apply
Compatible Brand: For Spec Lin
Model: L5A-120100R
InPut: 120V AC 60Hz 0.3A or 220-240V 50Hz 0.3A with EU plug
Adapter Output Voltage: 12V DC 1000mA
DC plug size: 5.5 X 2.1mm OD X ID
Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapter Power Adapter
120V AC 60Hz 0.3A with US plug ,
or 220-240V 50Hz 0.3A with EU plug(fit your country)
Condition:
100% Brand New!
30-Days Money Back! 18 months Warranty!
Free Power Cord Fit your country!Fast Shipping!
Bid With Confidence!Nobody Beats Our Customer Services!
Spec Lin L5A-120100R AC Adapter 12V 1000mA Original Power Supply Europlug