NEW RECOTON MK-135100 AC ADAPTER 13.5Vdc 1A POWER SUPPLY CLASS 2 TRA
  • Model: RECOTON MK-135100 AC ADAPTER 1
Add to Cart:
RECOTON MK-135100 AC ADAPTER 13.5VDC 1APOWER SUPPLY CLASS 2 TRANSFORMER
Content: One Adapter only
Condition: New, Like New
Model / SKU: MK-135100
Manufacturer / Brand: RECOTON
■Input Voltage: 120V ~ 60 Hz 20W
■ Output Voltage: 13.5V === 1A - ---C---
■ Pin Type : Straight Round Barrel
■ Pin Dimensions: 2.1 x 5.5 x 11 mm approx.
A Inner diameter - 2.1mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 11 mm