New Original Shenzhen pi-top YHY-18003000 AC/DC Power Supply Adapter 18V 3A w/PC Brand Shenzhen Type AC/DC Adapter Colo
  • Model: New Original Shenzhen pi-top Y
Add to Cart:
New Original Shenzhen pi-top YHY-18003000 AC/DC Power Supply Adapter 18V 3A w/PC
Brand
Shenzhen
Type
AC/DC Adapter
Color
Black
Connector B
3-Contact AC Male US
Connector A
5.5x2.1mm
MPN
Power Cord Charger, Original / Authentic / OEM, Power Adaptor, AC Cable Plug, DS180054C6-W, YHY-18003000, 18V 3.0A 54W
Output Voltage
18 V
New Original Shenzhen pi-top YHY-18003000 AC/DC Power Supply Adapter 18V 3A
Brand: Shenzhen
Model: YHY-18003000
P/N: DS180054C6-W
Input: 100-240V~50/60Hz 1.5A
Output: 18V 3.0A