NEW Original Delta ADP-230EB T 19.5V 11.8A 230W OEM MSI Sager AC Adapter 4 Hole Original Delta 230W 19.5V
  • Model: Original Delta 230W 19.5V 11.8
Add to Cart:
NEW Original Delta ADP-230EB T 19.5V 11.8A 230W OEM MSI Sager AC Adapter 4 Hole Original Delta 230W 19.5VPlug
Scroll to the bottom for known compatible devices
Item: Delta ADP-230EB T - Without AC input plug, Contact me if require US only available.
Inputs: AC100~240V, 50/60Hz, 3.2A
Outputs: DC19.5 V / 11.8 A DC plug size: 4 Hole
Size: 6.5" x 3.2" x 1.3" With Female 4-pin Din Jack plug