NEW MOTOROLA NU18-41120166-I3 AC ADAPTER 12VDC 1.66A -(+) 3x6.5
  • Model: MOTOROLA NU18-41120166-I3 AC A
Add to Cart:
MOTOROLA NU18-41120166-I3 AC ADAPTER 12VDC 1.66A 20W USED -(+) 3x6.5x9mm ROUND BARREL CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC ~ 50/60Hz 0.6A 091600-11 YONETMELIGINE LE1 uLc E