New Jameco Reliapro GQ30-120200-BU AC to DC Power Supply Wall Adapter Transformer 2 POWER CORD
  • Model: New Jameco Reliapro GQ30-12020
Add to Cart:
Jameco Reliapro GQ30-120200-BU AC to DC Power Supply Wall Adapter Transformer Single Output 12V 2 Amp 24W
Product Description
Condition:100% Brand New
Brand:   Jameco Reliapro
Model: GQ30-120200-BU
Part No.:   GQ30-120200-BU
Input: 100-24VAC    50-60Hz
OUTPUT: 12V DC 2A  24W
Connector size:   Barrel Plug
Package includes:
1 X AC ADAPTER
1 X Free Power Cord Fit your country
Warranty:
100% Brand New with High Quality!