New HON-KWANG HK-AY-120A200-CP 12VDC 0-2.0A NEW 2 x 5.5 x 9.5mm
  • Model: New HON-KWANG HK-AY-120A200-C
Add to Cart:
Item Name:
Model: HK-AY-120A200-CP
InPut: 100-240V~,50/60Hz
Adapter Output Voltage: 12VDC 0-2.0A
DC plug size: 5. 5 X 2.1mm( OD X ID )
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapters With EU plug + US plug + UK plug + AU plug
Condition:
100% Brand New!