NEW Genuine Zebra FSP030-RCAM-A AC DC Power Adapter 12V 2.5A 30W w/PC OEM Country/Region of Manufacture Japan Compatib
  • Model: NEW Genuine Zebra FSP030-RCAM-
Add to Cart:
NEW Genuine Zebra FSP030-RCAM-A AC DC Power Adapter 12V 2.5A 30W w/PC OEM
Country/Region of Manufacture
Japan
Compatible Brand
For Zebra
Maximum Output Power
30W
Type
Power Supplies & Batteries
Compatible Model
FSP030-PCAM-A
Color
Black
Compatible Series
Zebra
MPN
FSP030-RCAM-A, 2500mA, FSP030-RCAM, Power Supply, Charger, Original Zebra
Output Voltage
12 V
Brand
Zebra
Output Current
2.5 A
Brand: Zebra
Model: FSP030-RCAM-A
Input: 100-240V~1.0-0.6A 50-60Hz
Output: 12V 2.5A
Wattage: 30W