New Genuine OEM ZW 12U2ML 12V 6A AC Power Adapter ZW12V6A25RD MPN: ZW12V6A25RD Max. Output Power: 72W Brand: ZW Ou
  • Model: New Genuine OEM ZW 12U2ML 12V
Add to Cart:
New Genuine OEM ZW 12U2ML 12V 6A AC Power Adapter ZW12V6A25RD
MPN:
ZW12V6A25RD
Max. Output Power: 72W
Brand:
ZW
Output Voltage(s): 12 V
Output Current: 6A Type: AC/Standard
ZW 72W AC Power Adapter