  • Model: New Genuine Lenovo Ideapad 330
Add to Cart:
MPN:
ADP-45DW BA, ADL45WCC,GX20K11838,PA-1450-55LL
Compatible Model:
For Lenovo IdeaPad
Voltage:
20V
MNP1:
Compatible Product Line:
For Lenovo IdeaPad
Country/Region of Manufacture:
China
Max. Output Power:
45W
Wattage:
45w
Compatible Brand:
For Lenovo
Brand:
Lenovo
Output Current:
2.25A