NEW Genuine ENG 3A-122DU12 I.T.E. Power Supply Adapter 12V 1A MPN: AC DC Adapter / Power Adapter / Power Supply, 3A-12
  • Model: NEW Genuine ENG 3A-122DU12 I.T
Add to Cart:
NEW Genuine ENG 3A-122DU12 I.T.E. Power Supply Adapter 12V 1A
MPN: AC DC Adapter / Power Adapter / Power Supply, 3A-122DU12, 2.1mm x 5.5mm
Type: Power Supply Output Voltage: 12V
Features: Powered Brand: ENG
Brand:ENG Model:3A-122DU12 Input:100-120V~0.3A 50-60Hz Output:12V 1.0A