NEW Genuine Cricut Switch Mode Power Supply Adapter 18V DC 3.0A PS65B180Y3000S AC DC ADAPTER
  • Model: NEW Genuine Cricut Switch Mo
Add to Cart:
Item Name:
Model: PS65B180Y3000S
Part Number:
InPut: AC 100-240V~,50-60Hz
Adapter Output Voltage: 18V DC 3.0A
DC plug size: 5.5 X 2.5mm ( OD X ID )
(Outer Diameter: 5.5mm . Inner Diameter: 2.5mm ) Compatible 5.5mmx2.1mm
The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-)
In Stock
Packing list:
1 x AC Adapter Power Adapter
1 X US UK EU AU ....Power Cable (fit your country)
Condition:
100% Brand New!