  • Model: Foscam SAW-0502000 AC Adapter
Add to Cart:
Brand
Foscam
Type
Adapter
Color
Black
MPN
SAW-0502000
Cable Length
1.5m
Output Voltage
5 V
Foscam SAW-0502000 AC Adapter (Black / 1.5m Cable)
Model: SAW-0502000
Input: 100-240VAC / 50-60Hz / 0.5A
Output: 5V DC / 2000mA
Cable Length: 1.5m
Tip: 3.5mm O.D. / 1.3mm I.D. / 9mm Length