New AC Adapter for Cricut Cutting Machines KSAH1800250T1M2 Power Supply 18V 2.5A Type: Adapter Output Voltage: 18 V
  • Model: New AC Adapter for Cricut Cutt
Add to Cart:
New AC Adapter for Cricut Cutting Machines KSAH1800250T1M2 Power Supply 18V 2.5A
Type:
Adapter
Output Voltage:
18 V
MPN:
KSAH1800250T1M2
Country/Region of Manufacture:
China
Model:
KSAH1800250T1M2
For Cricut Cutting Machines 18V 2.5A
Condition: new and compatible
Input voltage: 100-240V 50-60Hz
Output voltage: 18V 2.5A
Connector:5.50mm*2.5mm
Package:1x adapter 18V