New 3YE GQ30-120200-AB 12VDC 2A Switching adapter 2.1x5.5mm Wall charger UK US AU EU POWER CORD
  • Model: 3YE GQ30-120200-AB 12VDC
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New
Brand:3YE
Model: GQ30-120200-AB
Part No.:   GQ30-120200-AB
Input: 100-24VAC    50-60Hz   1.0A Max
OUTPUT: 12V DC 2A
Connector size:Barrel Plug 2.1x5.5mm
Package includes:
1 X AC ADAPTER
1 X Free Power Cord Fit your country
Warranty:
100% Brand New with High Quality!