NEW 19V 5.79A 110W for LG 34UC88-B 34" Monitor ADS-110CL-19-3 190110G Original Compatible Brand: For LG Compatible P
  • Model: NEW 19V 5.79A 110W for LG 34UC
Add to Cart:
NEW 19V 5.79A 110W for LG 34UC88-B 34" Monitor ADS-110CL-19-3 190110G Original
Compatible Brand:
For LG
Compatible Product Line:
for LG 34UC88-B 34" MONITOR
Type:
AC Adapter
Model:
EAY63032209CHO85V1297 ADS-110CL-19-3 190110G
Max. Output Power:
110W
MPN:
Does Not Apply
Brand:
LG
Output Current:
5.79A
Voltage:
19V
Features:
■Input: AC 100V - 240V 50-60Hz 1.5A MAX(FOR WORLDWIDE USE)