New 12V AC power adapter charger power supply cord for DVE DSA-60W-12 1 12060 Voltage 12V Output Voltage(s) 12V Wattage
  • Model: New 12V AC power adapter charg
Add to Cart:
New 12V AC power adapter charger power supply cord for DVE DSA-60W-12 1 12060
Voltage
12V
Output Voltage(s)
12V
Wattage
60W
Compatible Brand
For DVE
Brand
Unbranded
Type
AC/Standard
UPC
Does not apply
New Replacement AC Adapter Charger Power Supply Cord
Compatible :
for DVE DSA-60W-12 1 12060, #A9
Features:
Input: 100-240V, 50/60Hz
Output: 12V 5A