NEULING MW1P045FV REVERSE VOLTAGE AC CONVERTER FORIEGN 45W 230V
  • Model: NEULING MW1P045FV REVERSE VOLT
Add to Cart:
* CONDITION: NEW - WORKING
* CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: NEULING ELECTRONIC
* MODEL.: MW1P045FV
* P/N.:
* INPUT Voltage: 110V-50/60Hz COS=0.16
* OUTPUT Voltage: 230V-45W