Netgear ADS-110RL-12-3 120084E Power Supply AC Adapter 332-10781-01 12V 7A 4Pin MPN: ADS-110RL-12-3 120084E Output Vo
  • Model: Netgear ADS-110RL-12-3 120084E
Add to Cart:
Netgear ADS-110RL-12-3 120084E Power Supply AC Adapter 332-10781-01 12V 7A 4Pin
MPN:
ADS-110RL-12-3 120084E
Output Voltage:
12V
Nominal Current Rating:
7A
Brand:
Netgear
Type:
Power supply
Brand: NETGEAR
Model: ADS-110RL-12-3 120084E
Output: 12V 7A