NetBit AC Adapter Model NBS30E120250VU 12V 2.5A P/N 596530-001-00 30W ARRIS Cord Non-Domestic Product: No Brand: NetB
  • Model: NetBit AC Adapter Model NBS30E
Add to Cart:
NetBit AC Adapter Model NBS30E120250VU 12V 2.5A P/N 596530-001-00 30W ARRIS Cord
Non-Domestic Product:
No
Brand:
NetBit
Type:
AC/AC Adapter
Model:
NBS30E120250VU
MPN:
Country/Region of Manufacture:
Cambodia
Output Voltage:
12 V
Modified Item:
No
UPC:
Does not apply