MWS1501000UC AC DC ADAPTER 15V 1A POWER SUPPLY
  • Model: MWS1501000UC AC DC ADAPTER 15V
Add to Cart:
DESCRIPTION:
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Product Features:
Manufacturer:
Model Number: MWS1501000UC
Part Number: 52329
Input Voltage: 100-240V AC 47-63Hz 20W
Output: 15V === 1A
Connector: Round Barrel
Pin Dimension: 2.2 x 5.5 x 12 mm approx.