MW48-1351000 AC ADAPTER 13.5VDC 1A NEW 2 x 5.5 x 11mm
  • Model: MW48-1351000 AC ADAPTER 13.5VD
Add to Cart:
MW48-1351000 AC ADAPTER 13.5VDC 1A NEW 2 x 5.5 x 11mm Round Barrel - ---C--- POWER SUPPLY 120V 60Hz 32W