MW48-1201250 AC DC ADAPTER 6V DC 2.5A CLASS 2 TRANSFORMER POWER
  • Model: MW48-1201250 AC DC ADAPTER 6V
Add to Cart:
MW48-1201250 AC DC ADAPTER 6V DC 2.5A CLASS 2 TRANSFORMER POWER SUPPLY
Content: One Adapter only
Condition: New
Model Number: MW48-1201250
Part Number: E161450 7F17
Input Voltage: 120V / 60Hz 24W
Output: 12V 1250mA - ----C----