MOTOMASTER ELIMINATOR BC12V5A-CP AC CHARGER 5 12V DC 5A
  • Model: MOTOMASTER ELIMINATOR BC12V5A-
QuantityDiscount Price
 Sold Out
MOTOMASTER ELIMINATOR BC12V5A-CP AC CHARGER 5 12V DC 5A POWER SUPPLY
Condition : New - Excellent
Content : One Adapter only
Type : AC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf.:MOTOMASTER
Model:BC12V5A-CP
INPUT : 120V 60Hz 120W
OUTPUT : 12V DC 5A - ---c---
WATTS: 30W