MG ELECTRONICS SPS-12DC-5A AC ADAPTER 12VDC 5A USED -(+) 2.5x5.5
  • Model: MG ELECTRONICS SPS-12DC-5A AC
Add to Cart:
MG ELECTRONICS SPS-12DC-5A AC ADAPTER 12VDC 5A USED -(+) 2.5x5.5x9.6mm ROUND BARREL SWITCHING CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC~50-60Hz 1.5A E257613