Mean Well Power Supply GS220A24-R7B 24V 9.2A for Ultimaker 2, Works Great Brand: Mean Well Type: Power Supply Col
  • Model: Mean Well Power Supply GS220A2
Add to Cart:
Mean Well Power Supply GS220A24-R7B 24V 9.2A for Ultimaker 2, Works Great
Brand:
Mean Well
Type:
Power Supply
Color:
Black
Compatible Model:
For Ultimaker 2
Filament Diameter:
3.00 mm
Material:
G10
MPN:
GS220A24-R7B