MC162-100050 AC DC ADAPTER 10V 500mA POWER SUPPLY CLASS 2
  • Model: MC162-100050 AC DC ADAPTER 10V
Add to Cart:
MC162-100050 AC DC ADAPTER 10V 500mA POWER SUPPLY CLASS 2 TRANSFORMER
DESCRIPTION:
Content: One Adapter only
Condition: New
Product Features:
Manufacturer:
Model Number: MC162-100050
Part Number:
Input Voltage: 120VAC 60Hz 12W
Output: 10VDC 500mA - ----C----
Connector: Round Barrel
Dimension: 5.5 x 4 x 3.5 cm approx.
Pin Dimension: 2 x 5.5 x 11 mm approx. (IDxODxL)