Maisto AC Adapter Class 2 Battery Charger Model SJC0720700CU 7.2V DC 700mA Output Voltage: 7.2 V, output 7.2v dc 700mA
  • Model: Maisto AC Adapter Class 2 Batt
Add to Cart:
Maisto AC Adapter Class 2 Battery Charger Model SJC0720700CU 7.2V DC 700mA
Output Voltage: 7.2 V, output 7.2v dc 700mA 5.04W