LSE LSE9801B12 AC ADAPTER 12V 1.25A 15W POWER SUPPLY
  • Model: LSE LSE9801B12 AC ADAPTER 12V
Add to Cart:
LSE LSE9801B12 AC DC ADAPTER 12V 1.25A 15W POWER SUPPLY
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Manufacturer: L.S.E.
Model: LSE9801B12 (USA)
P/N: 91-57536
Input Voltage: 100-125V~ 50/60Hz 0.6A
Output Voltage: 12V===1.25A 15W ---C--- -
Connector: Round Barrel
Pin Size: 2.5 X 5.5 X 9.6 mm