LOT OF 100 NetBit 5V 2A AC ADAPTER Model: NBS12E050200VU Brand: NetBit Type: AC/DC Adapter Current Type: DC MPN: D
  • Model: LOT OF 100 NetBit 5V 2A AC ADA
Add to Cart:
LOT OF 100 NetBit 5V 2A AC ADAPTER Model: NBS12E050200VU
Brand:
NetBit
Type:
AC/DC Adapter
Current Type:
DC
MPN:
Does Not Apply
Output Voltage:
12 V
Up for bid is a LOT OF 100 NetBit 5V 2A AC ADAPTER Model: NBS12E050200VU