LITEON PA-1900-05 AC ADAPTER 19VDC 4.74A POWER SUPPLY
  • Model: LITEON PA-1900-05 AC ADAPTER 1
Add to Cart:
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer: LITEON
Model Number: PA-1900-05
Part Number: 020111-00
Replace Part Number
PA-1900-05
PA-1900-06F6
Input Voltage: 200-240V 50-60Hz 1.5A
Output: DC 19V === 4.74A