LINKSYS LS120V15ALE AC ADAPTER 12VDC 1.5A Used -(+) 2x5mm
  • Model: LINKSYS LS120V15ALE AC ADAPTER
  • 872 Units in Stock
Add to Cart:
LINKSYS LS120V15ALE AC ADAPTER 12VDC 1.5A New -(+) 2x5mm
12VDC 1.5A LINKSYS LS120V15ALE AC ADAPTER
Specification:
12VDC 1.5A -(+) 2x5mm 100-240VAC
100-240VAC ~ 0.8A 50-60Hz
Straight Round Barrel POWER SUPPLY
Pin Dimension: 2 x 5 x 10.2 mm