LI SHIN Genuine 0227B24130 AC Adapter 24V 5.42A 130W For ATV Public View M230W M231WBM PS-PVM23 23 LCD TV Panel
  • Model: LI SHIN Genuine 0227B24130 AC
Add to Cart:
Specifications:
  • Manufacturer: LI SHIN
  • Model: 0227B24130
  • Input: 100-240V, 50/60Hz
  • Output: 24V, 5.42A, 130W
  • Power cable included
Compatible Part No:
  • 0227B24130
Product compatible with these models:
  • ATV Public View M230W
  • M231WBM 23" LCD TV Panel
  • PS-PVM23
Package Include:
  • LI SHIN Genuine 0227B24130 AC Adapter 24V 5.42A 130W