LE-Lien Genuine Original LE-9215B20-6 AC Adapter Charger VA 20V/2A OR VB 25V/1.6A 40W Power Supply
  • Model: LE-Lien Genuine Original LE-92
Add to Cart:
Specifications:
  • Model: LE-9215B20-6
  • Input: 100-240VAC, 50-60Hz, 1.5A
  • Output: 40W MAX (VA VB)
  • Preset: VA: 20V/2A OR VB: 25V/1.6A