LEI 481208OO3CT AC Adapter 12VDC 800mA Used 3Pin 10mm Mini Din I
  • Model: LEI 481208OO3CT AC Adapter 12V
QuantityDiscount Price
 Sold Out
LEI 481208OO3CT AC Adapter 12VDC 800mA New 3Pin 10mm Mini Din I
LEI 481208OO3CT AC Adapter 12V DC 800mA New 3Pins 10mm Mini Din I.T.E.Power Supply
Condition: New - Working
Content: One adapter only
Model: 481208OO3CT , 481208003CT
UL Safety Certificate/N.: 12J2 E82456, CSA LR94892
Manufacture: LEI, Leader Electronics Inc.
Part Numbers: LS-A8069-ADT1
LEI-4
Input: 120VAC ~ 60Hz 16W
Output: DC 12V === 800mA3-Pin
Connector: 3Pin Mini Din
Pin Size / Dimention: 3 Pin Mini Din 10mm approx.