Leadman Powermax KY-05036S-12 AC Adapter 12VDC 5V DC 2A Power Su
  • Model: Leadman Powermax KY-05036S-12
Add to Cart:
Leadman Powermax KY-05036S-12 AC Adapter 12VDC 5V DC 2A Power Supply Switching Adaptor
■ Condition:; Used - Working
■ Content: One Adapter only
■ Model: KY-05036S-12
■ Input: 100V~ 240V AC - 2A 50/60Hz, 2A
■ DC Output: DC
12V === 2A
5V === 2A
CONNECTOR: 4 pin Mini Din 10mm Male Pin