KU4A-16-250A AC ADAPTER 16VAC 250mA 6W CLASS 2 TRANSFORMER
  • Model: KU4A-16-250A AC ADAPTER 16VAC
Add to Cart:
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Model Number: KU4A-16-250A
Part Number : D0023-0000-00-00
Replacement for: AULT T41160250A030G
Input Voltage: 120V AC 60Hz 24W
Output Voltage: 16V AC 250mA
Connector: 90 Degree Right angle ROUND BARREL
Pin Size 2.5 x 5.5 x 11.4 mm aprox