KTEC KSAS0241200200HU AC ADAPTER 12VDC 2A -( )- 2x5.5mm SWITCHIN
  • Model: KTEC KSAS0241200200HU AC ADAPT
Add to Cart:
KTEC KSAS0241200200HU AC ADAPTER 12V DC 2A -( )- 2x5.5mm SWITCHING POWER SUPPLY
Condition: NEW OPEN PACK - MAY HAVE SOME SCRATCHES - CAME BULK ITEM
Content: One Adapter only
Input : 100-240V~ 50-60Hz 0.6
Output : DC 12V === 2.0A - ---C---
Connector: ROUND BARREL
Pin Size: 2 x 5.5 x9.5mm