KTEC KA12D240020034U AC ADAPTER 24VDC 200mA USED -(+) 2x5.5x14mm
  • Model: KTEC KA12D240020034U AC ADAPTE
Add to Cart:
KTEC KA12D240020034U AC ADAPTER 24VDC 200mA USED -(+) 2x5.5x14mm ROUND BARREL CLASS 2 TRANSFORMER POWER SUPPLY 120VAC 60Hz