  • Model: Ktec KA12D120020070045U AC Pow
Add to Cart:
Ktec KA12D120020070045U AC Power Supply Adaptor
Condition:
Model:
KA12D120070045U
Output Voltage: 15V Type: AC to DC
Brand:
Ktec Power Supply Co
MPN:
KA12D120070045U
UPC:
Does not apply 12V 700mA