KODAK K5000 Li-Ion BATTERY CHARGER4.2VDC 650mA FOR KLIC-5000 KLI
  • Model: KODAK K5000 Li-Ion BATTERY CHA
Add to Cart:
KODAK K5000 Li-Ion BATTERY CHARGER4.2VDC 650mA FOR KLIC-5000 KLIC-5001 EASYSHARE DX6490 EASYSHARE DX7440 AND MORE
Condition: New - Works
Content: One Adapter only
Manufacturer: Kodak
Model Number: K5000
Part Number: 02-708-5479
Compatible:
Canon CB-2LU 8457A001 4.2V DC === 0.7A