KINYO TEAC-41-090800U AC ADAPTER 9VAC 800mA USED 2.5x5.5mm ROUND
  • Model: KINYO TEAC-41-090800U AC ADAPT
Add to Cart:
KINYO TEAC-41-090800U AC ADAPTER 9VAC 800mA USED 2.5x5.5x9.8mm ROUND BARREL POWER SUPPLY PLUG IN CLASS 2 TRANSFORMER 120VAC 60Hz 12W E159614(T) 4G38