Kings/Hello Kitty KU28-6-300D Baby Monitor AC Adapter 6V DC 300mA Power Supply Quick Info:Great OEM charger for your
  • Model: Kings/Hello Kitty KU28-6-300D
Add to Cart:
Kings/Hello Kitty KU28-6-300D Baby Monitor AC Adapter 6V DC 300mA Power Supply
Quick Info:Great OEM charger for your hello kitty or baby monitor!
☻Item: Kings/Hello Kitty KU28-6-300D Baby Monitor AC Adapter 6V DC 300mA Power Supply
☻Size: 120V input 6vdc 300ma output