KINGS KU1B-060-0100D AC ADAPTER 6VDC 100mA USED 1.5x3.5x9.2mm
  • Model: KINGS KU1B-060-0100D AC ADAPTE
Add to Cart:
KINGS KU1B-060-0100D AC ADAPTER 6VDC 100mA USED 1.5x3.5x9.2mm -(+)- 90 Degree Right Angle Round Barrel POWER SUPPLY 120VAC 60Hz 6VA