KINGS KSS15-050-2500 AC ADAPTER 5VDC 2500mA Used 0.9 x 3.4 x 7.1mm Straight Round Barrel Power Supply
  • Model: KINGS KSS15-050-2500 AC ADAPTE
  • 889 Units in Stock
Add to Cart:
KINGS KSS15-050-2500 AC ADAPTER 5VDC 2500mA New 0.9 x 3.4 x 7.1mm Straight Round Barrel Power Supply 100-240VAC ~ 50-60Hz 500mA Made in China