:: JOD-S-120050A AC Adapter 12V 500mA Original I.T.E. Power Supply Output Current: 500 mA Type: Power Adapter MPN: JOD-S
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: JOD-S-120050A AC Adapter 12V 5
Add to Cart:
JOD-S-120050A AC Adapter 12V 500mA Original I.T.E. Power Supply
Output Current: 500 mA
Type: Power Adapter MPN:
JOD-S-120050A
UPC:
Does not apply
Compatible Brand: Universal
Brand:
Unbranded
Voltage: 12 V
JOD-S-120050A AC Adapter 12V 500mA Original I.T.E. Power Supply Europlug
Original brand power adapter.
new, in good condition overall, works.
There may be some minor signs of previous use.
Experienced seller, check our feedback scores.
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
36V Charger for 29.6V Battery Vacuum Cleaner Replacement for Trucozie T352, Iirios Q5 Pro, Fieety V7 550W 45Kpa Vacuum C
36V Charger for 29.6V Battery Vacuum Cleaner Replacement for SunSare X7A, SMOTURE VAC01 550W 45Kpa Vacuum Cleaner Adapte