JI YIN ELECTRONICS JY-294150 29.4V 1.5A SELF BALANCING SCOOTER LI-ION CHARGER Compatible Brand For GUANG-ZHOU-JI-YIN-EL
  • Model: JI YIN ELECTRONICS JY-294150 2
Add to Cart:
JI YIN ELECTRONICS JY-294150 29.4V 1.5A SELF BALANCING SCOOTER LI-ION CHARGER
Compatible Brand
For GUANG-ZHOU-JI-YIN-ELECTRONICS
MPN
JY-294150
Colour
Black or as per picture
Brand
JI YIN
Type
LI ION CHARGER
Manufacturer Warranty
1 Year
Output Voltage
29.4V
8A