JF35-1600250AU AC ADAPTER 16V AC 250mA Used 2.5 x 5.4 x 11.2mm 9
  • Model: JF35-1600250AU AC ADAPTER 16V
Add to Cart:
JF35-1600250AU AC ADAPTER 16V AC 250mA New 2.5 x 5.4 x 11.2mm 9
JF35-1600250AU AC ADAPTER 16VAC 250mA New 2.5 x 5.4 x 11.2mm 90 DEGREE RIGHT ANGLE Straight Round Barrel Power Supply 120VAC 60Hz 7W