Ingenico Card Machine AC Adaptor - PSM24W-080 - 8.0V ~ 3.0A Connector B: 5.5 mm MPN: PSM24W-080 Country/Region of M
  • Model: Ingenico Card Machine AC Adapt
Add to Cart:
Ingenico Card Machine AC Adaptor - PSM24W-080 - 8.0V ~ 3.0A
Connector B:
5.5 mm
MPN:
PSM24W-080
Country/Region of Manufacture:
China
Connection Split/Duplication:
None
Connector A:
5.5 mm
Brand:
Ingenico
Cable Length:
standard
Output Voltage:
8.0 V
Type:
AC Adapter